Главная » 2015 » Июнь » 24 » Бібліофреш «Веселі старти».
08:34:39
Бібліофреш «Веселі старти».

   За допомогою книг та періодичних видань  діти познайомилися з різними видами спорту та прослухали розповідь  про багатократного чемпіона світу і Європи Л.І Жаботинського,  футбольну команду  «Металург» , плавця Д.Силантьєва,Любов  Черепаха  - українську спортсменку-гирьовика, багаторазову чемпіонку світу, Європи, України, заслуженого майстра спорту Міжнародної конфедерації, володарку світових рекордів. Хлопці та дівчата дізналися про  новий дворовий спорт  стріт- воркаут, пов'язаний з виконанням різних вправ на турніку або ж брусах. У дітей світилися очі від захоплення почутого та всі активно роздивлялись книги і журнали  про  спорт .

   Бібліотекарі провели різноманітні рухливі ігри , де діти мали змогу показати свою спритність у спортивних змаганнях та проявити свої  знання в інтелектуальному  тирі «Поціль у десяточку» .  Цікавим моментом була участь в казковому випробуванні: «Яблучко на тарілочці» та «Курочка Ряба». Учасники мали змогу  згадати  ці казки та позмагатися  у швидкості, спритності, вмінні працювати в команді. Діти з радістю прийняли участь в  спринт-конкурсі «Стрибки боком»,а наймолодші в гонках  «Раллі на піску».

   Учасники змагань емоційно та жваво приймали участь у веселих витівках «Веселі абракадабри» Вони завзято проходили смуги перешкод, виконували вправи з м’ячем, скакалками, обручами та показали себе справжніми спортсменами. Самі сильні і сміливі попробували свої сили в конкурсі «Силачі» Своїх дітей прийшли підтримати батьки , які разом з дітьми весело та активно брали участь в естафетах, змаганнях. На заході  панувала атмосфера доброзичливості та спортивної наснаги, адже спортивним бути не тільки модно, а ще й корисно для здоров’я. Всі учасники змагань були нагороджені солодощами та були  роздані листівки-запрошення . 

Просмотров: 278 | Добавил: Evrika | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar