Главная » 2015 » Август » 26 » Конкурс малюнка на асфальті «Україну, яку побудуємо ми»
08:01:08
Конкурс малюнка на асфальті «Україну, яку побудуємо ми»

В рамках програми  «Культура та мистецтво – назустріч кожному» до Дня Незалежності України для всіх бажаючих працівники бібліотеки «Еврика» підготували конкурс на асфальті «Україну, яку побудуємо ми»

 Прийняли участь в ньому всі, хто 22 серпня завітав на дитячий  майданчик по вулиці Новокузнецька , 4.

   Діти були вбрані в національні українські костюми та з задоволенням приймали участь у різних конкурсах,тримаючи у руках національну атрибутику та жовто-блакитні кульки.

   Захід розпочався з виконання Державного Гімну України, який діти самі виконали. Бібліотекар провела  інформіну «Державна символіка та народні символи-обереги». Діти прослухали розповідь про події, пов’язані з історією українського народу, про символи України: прапор, герб,  гімн та національну символіку.

   Цим заходом ми прагнули долучитися до виховання у дітей патріотизму, усвідомлення себе, як невід’ємної частини українського народу, поваги до державних символів України, знанню і розумінню подій, пов’язаних з історією української держави, боротьбою народу за незалежність та територіальну цілісність України.

   З любов’ю до рідного краю діти читали вірші українських поетів та виконували пісні на рідній мові.

   Найцікавішим моментом майданчика була  акція «Голуб миру».    Діти  виготовляли голубів  синьо-жовтих кольорів. Виготовлені голуби , як символ  миру,  гуманності, свободи, добра і поваги прикріпляли  на жовто-блакитну стрічку.

   Була проведена бліц-вікторина « Подорожуємо Україною», гра-мандрівка «Україно, ти для мене диво!», гра « Я знаю п’ять …» (діти називають п’ять назв : міст,річок, письменників, страв, спортсменів…) та гра «Серед букв найди патріотичні слова» (герб, гімн, Україна).

Продовжився захід естафетою патріотів « За що я люблю свою Україну». Більшість дітей висловили своє ставлення до країни, свої надії на її щасливе й мирне майбутнє, підбираючи до слова «Україна» власні епітети. Серед найпоширеніших значень: «квітуча», «сонячна», «поетична», а ще «рідна», «сильна», «незалежна» і, звісно ж, «єдина».

Діти з батьками з задоволенням приймали участь у майстер-класі «Моя країна – Україна!». Учасники розклали вирізані з бумаги пазли у вигляді областей нашої країни в єдину карту України .

Доброю традицією   є малювання дитячих малюнків на асфальті.  Тож діти долучилися до цього і взяли участь у конкурсі  малюнків на асфальті на тему   «Україну, яку побудуємо ми». Цікаво було спостерігати, як діти  із великим задоволенням малювали різнокольоровими крейдами , виводячи на асфальті сонце, квіти, будинки . Майданчик замайорів малюнками, на яких учні малювали і квіти, і прапор з тризубом, і сонце, і серця, сповнені надії на мир, на волю України. 

 Кожна дитина у своєму малюнку відобразила свої мрії та бажання … Фантазували, хто як тільки хотів .   А найбільшим дитячим бажанням стало прагнення того, щоб всі діти  нашої країни зростали під мирним українським небом. У конкурсі на асфальті «Україну, яку побудуємо ми»  діти проявляли свою уяву, оригінальність, патріотичність. Варто відзначити, що конкурсанти мали захистити  також свої малюнки.

Була визначена номінація: «Найкращий малюнок майдану». Вибрати найкращі малюнки було надзвичайно складно. Ми вкотре переконалися наскільки талановиті наші діти. Журі визначило переможців, які посіли І, ІІ та ІІІ місця, хоча всі роботи заслуговують високої похвали. 1 місце за кращий малюнок отримав Шевченко Андрій (103, 6-В), 2 місце – Хомутова Софія (79, 4-Б), 3 місце поділили 2 учасники Василейко Анжеліка (103, 6-В) та Ісаєва Люда (97, 8-А).  Діти та дорослі взялись за руки й пройшли навколо створеної карти під пісню «Моя Україна » у виконанні Бучинської Н. і Поплавського М. Завдяки підтримки  сектору по культурі та спорту районної адміністрації по Комунарському району  всі учасники конкурсу отримали нагороди.

 

        Ми сподіваємося, що у кожної дитини цей день залишив свої позитивні враження. 

Просмотров: 893 | Добавил: Evrika | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar