Главная » 2015 » Июнь » 16 » У бібліотеці живуть книжки, а в книжках - ведмедики. Веселі й добродушні, бурі і білі ... Всі клишоногі завітали на майданчик разом з ведмед
15:46:30
У бібліотеці живуть книжки, а в книжках - ведмедики. Веселі й добродушні, бурі і білі ... Всі клишоногі завітали на майданчик разом з ведмед

У бібліотеці живуть книжки, а в книжках - ведмедики. Веселі й добродушні, бурі і білі ... Всі клишоногі завітали на майданчик разом з ведмедиком Барні.
13.06.2015 р. бібліотека «Еврика» на літньому ігровому майданчику провела годину гарного настрою «Книжкові солодощі ведмедика Барні» для юних книголюбів.

Присутність іграшки- ведмедика відразу створила атмосферу свята і діти повеселилися на славу: читали улюблені вірші, відгадували загадки, відповідали на запитання, брали участь у веселих естафетах, конкурсах і забавах.
Проходив конкурс «Впізнай ведмедика з улюбленої казки». В результаті лідерами стали такі книжкові герої, як ведмідь з казки «Маша і Ведмідь», ведмедик Тедді і знаменитий Вінні - Пух. Також були названі й інші ведмежата: Умка і наш, Мишко бібліотечний. Діти згадали такі книжки про клишоногих: Д.Н. Мамін-Сибіряк «Альонушкіни казки», Корнія Чуковського "Крадене сонце", C.Козлова
"Їжачок у тумані", "Трям, здрастуйте!", "Сонячний заєць і ведмежа" , Корнія Чуковського «Топтигін і Лисиця»
На майданчику були представлені журнальні новинки «В гостях у дитячих журналів». Особливо сподобався журнал «Ведмедик Баррі».
Разом із героєм журналу ведмедиком Баррі дізналися про таємниці тварин і рослин та своїх клишоногих побратимів. Наприклад, що ведмедик клишоногий дуже швидко бігає, що шкіра білого ведмедя чорного кольору, а хутро насправді не біле, а безбарвне.
Діти з батьками із задоволенням приймали участь в сімейній майстерні «Склади пазли разом з ведмедиком Барні».
Продовжився захід дітей з батьками разом з ведмедиком Барні , який запросив їх у веселу ігроманію «Поринь у пригоди з Барні». Тут діти розгадували таємничі сліди тварин на піску та грали в гру «Солодке – не солодке». Діти з радістю зображували лісових тварин.
Більшість дітей активно брали участь у театрі-експромті «Теремок». На завершення святкового дійства юні гості знайшли бочонок і отримали іграшкові та солодкі подарунки. Кожна дитина залишила майданчик зі щирими посмішками та гарним настроєм.

Просмотров: 449 | Добавил: Evrika | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar